Nowoczesny
iSlide

Czy można poprawić ślizg, element obecny w każdej rolecie? Okazuje się, że można i przynosi to wiele korzyści – zarówno na etapie produkcji, jak i na etapie eksploatacji i serwisowania.

Niewidoczna
Rewolucja

Innowacyjny ślizg iSLIDE to prawdziwa rewolucja w branży roletowej

Ślizg iSLIDE z zatyczką iSLIDE pozwoli nawet laikowi wymienić uszkodzony pancerz w swojej rolecie.

Dzięki ślizgowi iSLIDE i zatyczce blokującej iSLIDE, każdy pancerz rolety będzie łatwo wymienny a po podniesieniu pancerza rolety do góry listwa dolna nie będzie prawie widoczna!

Ślizg rolety zewnętrznej iSLIDE to innowacyjne, chronione patentem rozwiązanie roletowe, które ułatwi pracę nie tylko podczas produkcji rolety a także każdemu serwisantowi.

ZALETY trójelementowego ślizgu iSLIDE to:

  • ślizg iSLIDE pasuje do wszystkich pokryw bocznych dostępnych na rynku
  • stabilna praca w temperaturze – 45°C + 85°C
  • bardzo szybka wymiana pancerza, nawet w rolecie podtynkowej
  • brak potrzeby stosowania buforów
  • błyskawiczna wymiana elementu ślizgowego
  • brak potrzeby stosowania blokujących zatyczek obrotowych
  • zatyczka blokująca iSLIDE umożliwia prawie całkowite ukrycie listwy dolnej w skrzynce z gwarancją późniejszego opuszczenia pancerza rolety
  • całkowity brak potrzeby wymiany zatyczki blokującej iSLIDE

Prosta
Aplikacja

Zwykle wymiana pancerza to kilka godzin pracy nawet dla doświadczonej ekipy. Konieczność usuwania starych slizgów, zatyczki z listwy dolnej, montaż buforów w listwie (których klienci zwykle nie chcą) – dużo pracy, i brak możliwości przywrócenia stanu jak przed serwisem.

Jak wygląda to w przypadku ślizgu iSlide?

Zdejmujemy wymienną nakładkę ślizgu, wyciągamy pancerz, następnie po wymianie pancerza wkładamy go na miejsce i zakładamy nakładkę ślizgu. Czas wymiany pancerza – kilka minut.

Dodatkowo przy wymianie można zmniejszyć rozmiar listwy dolnej wystającej po zwinięciu pancerza – z 35 mm do jedynie 15 mm!

Ślizg iSlide jest praktycznie niewidoczny po zwinięciu pancerza, ale w celu ujednolicenia kolorystycznego rolety oferujemy go w kolorach dopasowanych do większości stosowanych pancerzy rolet na rynku: .biały, srebrny, szary, antracyt, brąz, karmel.

Najpierw
Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Poznaj bliżej i zamów nasze produkty